Średnio twardy sprężynowy materac termoregulacyjny 200x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
Wymiary 200×200 cm
Wybrany wariant:Średnio twardy sprężynowy materac termoregulacyjny 200x200 cm Dream Essence – Bonami Essentials
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 2159 zł
Historia cen
- 1.05.2026 - 2159 zł
- 29.04.2026 - 2159 zł
- 17.10.2025 - 1487 zł
- 26.09.2025 - 1580 zł
- 16.09.2025 - 1859 zł
- 12.09.2025 - 1599 zł
- 29.08.2025 - 1859 zł
- 24.08.2025 - 1599 zł
- 19.08.2025 - 1859 zł
- 6.06.2025 - 1599 zł
- 16.05.2025 - 1580 zł
- 9.05.2025 - 1635 zł
- 9.05.2025 - 923 zł
- 2.05.2025 - 1859 zł
- 30.04.2025 - 1769 zł
- 25.04.2025 - 1504 zł
- 22.04.2025 - 1769 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Podaruj sobie niebywały komfort z materacem Dream Essence, który łączy sprawdzoną konstrukcję sprężynową z nowoczesnymi materiałami piankowymi. Dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych materac dopasowuje się do każdej części ciała, a pianka PUR zapewnia miękkość i wsparcie tam, gdzie jest to potrzebne. Powierzchnia materaca jest podzielona na strefy adaptacyjne, aby zapewnić ramionom, biodrom i nogom dokładnie taki poziom wsparcia, na jaki zasługują. Boczne perforacje zapewniają lepszy przepływ powietrza, znacznie zwiększając jego możliwości wentylacyjne. W połączeniu ze sprężynami zapobiega to zbieraniu się wilgoci, powstawaniu pleśni zapewniając higieniczne miejsce do spania. Pokrowiec materaca jest zdejmowany i można go prać w temperaturze 40°C. Ponadto jego właściwości termoregulacyjne pomagają utrzymać stałą temperaturę ciała podczas snu. Pochłania nadmiar ciepła, a tym samym zapobiega przegrzaniu i poceniu się. I odwrotnie, zapobiega utracie ciepła podczas zimnych miesięcy. Materac Dream Essence ma średnią twardość, która jest idealnym kompromisem między komfortem a wsparciem. Materac został wyprodukowany w Czechach i spełnia normę OEKO-TEX®. Warto wiedzieć: materac jest pakowany próżniowo, dlatego ważne jest, aby rozpakować go przed użyciem i pozostawić płasko na gładkiej powierzchni przez co najmniej 24 godziny. Aby zachować optymalny stan materaca, należy go rozpakować w ciągu tygodnia od otrzymania i regularnie obracać. Wymiary materaca mogą się różnić w granicach +/- 2 cm.
Wymiary
| Szerokość: | 200 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
Specyfikacje
| Wypełnienie | Pianka PUR |
|---|---|
| Z zdejmowaną powłoką | Tak |
| Medyczne | Tak |
| Twardość | Średnio twarde |
| Dopuszczalne obciążenie | Mniej niż 120 kg |
| Kolor | Biała |
| Gęstość pianki pur | 25 kg/m³ |
| Kraj pochodzenia | CZ |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Rodzaj stelaża | Odpowiedni do stelaży drabinkowych |
| Sposób dostawy materaca | Zwinięty w rulon |
| Wysokość rdzenia materaca | 12.5 cm |
| Grubość | 21 cm |
| Przeznaczenie materaca | Materac dla par |
| Pozycja spania | Na brzuchu/zmiany pozycji/na plecach/na boku |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 33 kg |
| Rozmiar | 200x200 |
| Długość | 200 cm |
| Właściwości materaca | Zdejmowany pokrowiec/termoregulacyjny/strefowy |
| Typ materaca | Sprężynowy |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Dream Essence |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 150 g/m² |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 40°C |
| Producent | Bonami Essentials |
Podobne produkty

Twardy/średnio twardy piankowy materac dwustronny 90x200 cm Snooze Balance – Bonami Essentials
90×200 cm, medyczna, średnio twarda
W magazynie
Materac piankowy z pokrowcem 160x200 F0-H29
160×200 cm, 3
W magazynie
Materac kieszeniowo-piankowy z kokosem 120x200 W9-G05
120×200 cm, twarda, składana
W magazynie
Dziecięcy Materac Piankowy Silver Karam H0-W11
Twarda, miękka, średnio miękka
W magazynie
Materac lateksowy dla dzieci active 3x luiz H5-D59
Lateksowa, miękka, średnio miękka
W magazynie
Średnio twardy sprężynowy materac termoregulacyjny 140x200 cm Memory Luna – Bonami Selection
140×200 cm, medyczna, średnio twarda
W magazynie
Dziecięcy materac z pianki visco active 2x tereza 7x B5-M67
Miękka, średnio miękka, 3
W magazynie
Materac dla dzieci visco memory B5-T06
Twarda, miękka, średnio miękka
W magazynie
Materac dla dzieci visco memory active 3x tyrso P4-A85
Miękka, średnio miękka, 3
W magazynie
Dziecięcy materac visco memory K8-G03
Twarda, miękka, średnio miękka
W magazynie
Materac Piankowy Dwuosobowy 120x200 cm Twardy (H3) RELAX
120×200 cm, twarda
W magazynie
Komplet materacy Form, 2 elem.
W magazynie
Materac dla dzieci i młodzieży S3-F48
Twarda, miękka, średnio miękka
W magazynie
Dziecięcy materac piankowo-lateksowy Z8-K55
Twarda, lateksowa, miękka
W magazynie
Materac Sueno Luxus H4 lateks Talalay
Twarda, składana, lateksowa
W magazynieDostawa gratis
Piankowy materac średnio twardy h3 160x200 Z6-E04
160×200 cm, twarda, średnio twarda
W magazynie
Komfortowy antyalergiczny materac piankowy H3 180x200 D5-T16
180×200 cm, 3
W magazynie
Piankowy materac h3 ze zdejmowanym pokrowcem 200x200 R1-L28
200×200 cm, 3
W magazynie
Materac piankowy H3 z pokrowcem 140x200 M7-B81
140×200 cm, 3
W magazynie
Materac Dual Lux H2/H3 lateksowy
Składana, lateksowa, miękka
W magazynieDostawa gratis
Materac Kontur Noblesse
7
W magazynie
Materac piankowy dla dzieci i młodzieży B0-N28
Twarda, miękka, średnio miękka
W magazynie
Materac piankowo-lateksowy dla dzieci H2-C70
Twarda, lateksowa, miękka
W magazynie
Materac do łóżka M1-G80
3, 7
W magazynie
Materac do spania B1-N16
3, 7
W magazynie
120x200 cm 120x200 cm
120×200 cm
Dostawa gratis
Materac Kieszeniowy Z Kokosem 160X200 R7-F50
160×200 cm, twarda, składana
W magazynie
Dwustronny materac kokosowy 160x200 H6-G07
160×200 cm, 3
W magazynie
Materac kokosowo-kieszeniowy H4 160x200 E8-F07
160×200 cm, 3
W magazynie
Kieszeniowo-kokosowy dwustronny materac 200x200 H7-S58
200×200 cm, 3
W magazynie
Materac relaksujący warstwa komfortowa z lateksu SAORI marki DREAMEA - gr. 13 cm - 90 × 200 cm
Lateksowa, Relaxtic
W magazynieDostawa gratis
Materac kieszeniowo-kokosowy 200x200 C9-S05
200×200 cm, 3
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Zielone kompostowniki zestaw 2 szt. 125 l – Maximex
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Naturalny obrotowy organizer łazienkowy Moona – Umbra
Do gniazdka
W magazynie
Kieliszki zestaw 6 szt. do wódki 50 ml – Lyngby Glas
Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Szary dywan Universal Kasbah Gris, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
W magazynie
Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Kremowy dywan dziecięcy 120x170 cm Beats – Universal
120×170 cm, klasyczna, prostokąt
W magazynie
Patelnia na naleśniki ze stali nierdzewnej ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
Dywan Universal Balaki, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
Czarny metalowy modułowy system półek 27x203,5 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deska do prasowania typu rękawnik 52x12 cm Leona – Wenko
Wolno stojąca

Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Niebieski dywanik łazienkowy 50x80 cm – JAHU collections
Dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie





