
Beżowe łóżko kontynentalne 180x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, kontynentalna
-35 %4129 zł
6399 zł

Beżowe łóżko kontynentalne 180x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, kontynentalna
5439,15 zł

Szarobrązowe łóżko kontynentalne 180x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, kontynentalna
-12 %5108 zł
5772 zł

Niebieskie łóżko kontynentalne 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, kontynentalna
-28 %5222 zł
7289 zł

Szare łóżko kontynentalne 180x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, kontynentalna
-11 %5339 zł
6032 zł

Beżowe łóżko kontynentalne 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, kontynentalna
-11 %5144 zł
5810 zł

Beżowe łóżko kontynentalne 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, kontynentalna
6153,15 zł

Niebieskie łóżko kontynentalne 180x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, kontynentalna
5617,65 zł

Niebieskie łóżko kontynentalne 180x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, kontynentalna
-29 %5318 zł
7509 zł

Niebieskie łóżko kontynentalne 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, kontynentalna
-28 %4886 zł
6769 zł

Szare łóżko kontynentalne 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, kontynentalna
-15 %5481,65 zł
6449 zł

Szarobrązowe łóżko kontynentalne 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
115×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna, kontynentalna
5345,65 zł
Szarobrązowe łóżko kontynentalne 160x200 cm Olia Bold – Bonami Selection
Wymiary 115×160×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 5031 zł
Historia cen
- 26.05.2026 - 5345,65 zł
- 23.05.2026 - 5345,65 zł
- 3.05.2026 - 5031 zł
- 21.04.2026 - 4402 zł
- 17.10.2025 - 4609 zł
- 7.10.2025 - 4869 zł
- 7.10.2025 - 5729 zł
- 3.10.2025 - 4927 zł
- 23.09.2025 - 4818 zł
- 16.09.2025 - 5669 zł
- 12.09.2025 - 4875 zł
- 2.09.2025 - 5669 zł
- 29.08.2025 - 6089 zł
- 24.08.2025 - 5237 zł
- 19.08.2025 - 6089 zł
- 6.06.2025 - 5237 zł
- 16.05.2025 - 5175 zł
- 9.05.2025 - 5358 zł
- 9.05.2025 - 3603 zł
- 30.04.2025 - 6089 zł
- 25.04.2025 - 5176 zł
- 22.04.2025 - 6089 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Designerskie tapicerowane łóżko kontynentalne zawiera materac ze sprężynami kieszeniowymi. Niezwykle łatwy montaż, wysokiej jakości, trwałe materiały i duża nośność sprawiają, że jest to idealny wybór zapewniający codzienny komfort i styl. Każdy szczegół powstał ręcznie w Czechach , w małej rodzinnej firmie o ponad 15-letniej tradycji. Efektem jest łóżko, które łączy w sobie meblarskie doświadczenie, solidne lokalne rzemiosło i nowoczesny design zapewniając Ci wygodę każdego dnia. Zalety łóżka Bonami Selection: solidna i mocna rama zapewniająca maksymalną stabilność i trwałość, samonośna konstrukcja – bez podpór, bez skrzypienia, wytrzymała tapicerka o podwyższonej gramaturze, z certyfikatem OEKO-TEX, przyjazna dla zwierząt domowych, miękkie krawędzie, wysokiej jakości tapicerka, estetyczne wykończenie nawet najmniejszych elementów laminowane płyty o wyższej trwałości, precyzyjne detale montażowe o długiej żywotności i ładnym wyglądzie. Łóżko Bonami Selection można złożyć w 30 minut . Przemyślana konstrukcja, łatwe do zrozumienia instrukcje i filmik montażowy sprawiają, że cały proces jest szybki, łatwy i, co najważniejsze, bezstresowy. Częścią łózka kontynentalnego jest 20-centymetrowy materac ze sprężynami kieszeniowymi, który zapewnia komfort, wyższą powierzchnię do spania i łatwiejsze wstawanie. Sprężyny dopasowują się do ciała i wydłużają żywotność całego łóżka.
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
Specyfikacje
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Rodzaj | Kontynentalne |
| Materiał | Tapicerowane |
| Tapicerka | Materiał |
| Wypełnienie materaca | Sprężyny kieszeniowe/molitan (PUR) |
| Gęstość pianki pur | 25 kg/m³ |
| Grubość materaca | 20 cm |
| Rodzaj zagłówka łóżka | Gładki |
| Kraj pochodzenia | CZ |
| Wysokość nóg | 3 cm |
| Liczba nóg | 8 szt. |
| Belka nośna | Nie |
| Wysokość zagłówka | 59 cm |
| Wysokość ramy | 56 cm |
| Nośność | 300 kg |
| Waga | 110 kg |
| Rozmiar | 160x200 |
| Długość | 210 cm |
| Właściwości materaca | Zdejmowany pokrowiec/strefowy/termoregulacyjny/dwustronny |
| Twardość | Średnio twardy |
| Typ materaca | Sprężynowy |
| Pielęgnacja | Czyszczenie chemiczne/odkurzać regularnie za pomocą końcówki do tapicerki |
| Materiał tylnej części | Włóknina |
| Kolekcja | Olia |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny/skandynawski |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 330 g/m² |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Lite drewno bukowe |
| Materac jest częścią zestawu | Tak |
| Akcesoria | Bez nóżek/bez schowka/z zagłówkiem |
| Materiał konstrukcji | MDF |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Skala testu martindale'a | 35000 martindale |
| Nazwa materiału obicia | Ontario 3 |
| Materiał obicia | Sztruks |
| Kolor | Szarobrązowy |
| Material | Tapicerowane |
| Producent | Bonami Selection |
Podobne produkty

Łóżko IKAROS DOUBLE 140 x 200 cm, biały/dąb truflowy Stelaż: Bez stelaża, Materac: Bez materaca
148×206 cm, dębowa, bez materaca
W magazynie
Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 180x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
105×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko S-Line Pilate 140x200
140×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Łóżko Ze Stali Nierdzewnej Igone 180 X 200 Cm - Sklum
Metalowa, tapicerowana, industrialna
W magazynie
Łóżko kontynentalne Zen Conti
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko R-Line Chatel 140x200
140×200 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Szarobrązowe tapicerowane łóżko dwuosobowe ze schowkiem i stelażem 160x200 cm Myra Pillow – Bonami Selection
105×160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko ze skrzynią 180 x 200 cm - Tkanina - Beżowy - FORVIK II marki Pascal Morabito
W magazynieDostawa gratis
Łóżko tapicerowane Marios 160x200 z pojemnikiem - beżowa bukla Quelle 03
160×200 cm, tapicerowana, z zagłówkiem
W magazynie
Łóżko z metalu z baldachimem Belle
Nowoczesna, z baldachimem
W magazynie
Łóżko Eden
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Kontynentalne 140X200 K9-L43
140×200 cm, drewniana
W magazynie
Łóżko ze skrzynią i szufladami - 160 x 200 cm - Kolory: Naturalny i biały + Stelaż + Materac - LEANDRE
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Zestaw 180 x 200 cm: stelaż ze skrzynią w kolorze białym + materac ze sprężynami kieszeniowymi i warstwą pianki z pamięcią kształtu, grubość 21 cm – VITOGO od YSMÉE
Tapicerowana
W magazynieDostawa gratis
Materac Sprężyny kieszeniowe Eco Nature Spring, 150x190 cm -Moonia
Regulowana, materiałowa
Dostawa gratis
Szare łóżko kontynentalne ze schowkiem 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cm, tapicerowana, nowoczesna

Łóżko Z Tapicerowanym Pojemnikiem Na Pościel Norena Tkaniny Piaskowy Brąz & 160 X 200 Cm - Sklum
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Podstawa Z łóżka kontynentalnego z pojemnikiem New Elegance
Metalowa, drewniana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Łóżko Z Tapicerowanym Pojemnikiem Na Pościel Winselet Tkaniny Verde Army & 180 X 200 Cm - Sklum
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko tapicerowane bez zagłówka Meya
Tapicerowana
W magazynie
Łóżko Luna
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Clara
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Łóżko Z Tapicerowanym Pojemnikiem Na Pościel Winselet Tkaniny Verde Army & 160 X 200 Cm - Sklum
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko Emily 140 x 200 cm, białe Stelaż: Ze stelażem listwowym rolowanym, Materac: Materac Sommera 18 cm
147×206 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Łóżko ze skrzynią i szufladami - 160 x 200 cm - Kolory: biały + Stelaż + materac - LEANDRE
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Łóżko RACO 160x200 cm w kolorze Jasnego DĘBU ARTISAN
160×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko sypialniane STELLA - 140x200
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko Drewniane Fraser Naturalna & 160 X 200 Cm - Sklum
Drewniana
W magazynie
Łóżko sypialniane STORMI - 140x200
140×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko Z Tapicerowanym Pojemnikiem Na Pościel Norena Tkaniny Piaskowy Brąz & 180 X 200 Cm - Sklum
Metalowa, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
Łóżko IKAROS DOUBLE 140 x 200 cm, biały/dąb sonoma Stelaż: Bez stelaża, Materac: Bez materaca
148×206 cm, dębowa, bez materaca
W magazynie
Łóżko Largo
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Pojemniki 24 szt. na żywność Fresco – Hermia
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Kartonowy organizer na dokumenty Johan – Bigso Box of Sweden
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Stołek ogrodowy z drewna paulowni WOOOD Bikkel
Drewniana
W magazynie
Dwupoziomowa półka łazienkowa Wenko Milo
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Beżowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarna samoprzylepna półka łazienkowa ze stali nierdzewnej Genova – Wenko
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Naczynia porcelanowe zestaw 20 szt. Bonami Essentials Hestia
Porcelanowa
W magazynie
Biały taboret ze schowkiem Wenko Wing, 33 l
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zabawka pluszowa Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Pluszaki, materiałowa
W magazynie
Zestaw ceramicznych misek dla psów ze stojakiem ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Miski dla psów
W magazynie
Termos obiadowy Termo – Orion
W magazynie
Beżowy dziecięcy dywan do zabawy 120x170 cm Clown – Universal
120×170 cm, zabawowa, prostokąt














