









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 93,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana Eucalyptus naszej marki 4Home o przedłużonej długości wniesie do sypialni naturalną harmonię i świeżość. Elegancki motyw gałązek eukaliptusa w delikatnych odcieniach zieleni i oliwki na jasnym tle nadaje pościeli kojący wygląd, który doskonale wpasuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza. Pościel wykonana 100% z bawełny jest miękka, oddychająca i przyjemna w dotyku, zapewniając maksymalny komfort podczas snu. Wysokiej jakości materiał zachowuje swoją wytrzymałość i trwałość kolorów nawet po wielokrotnym praniu. Poręczne zapięcie na zamek błyskawiczny umożliwia łatwą zmianę i utrzymuje kołdrę i poduszkę na miejscu. Dzięki subtelnemu wzorowi inspirowanemu naturą i stonowanym kolorom, pościel jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą wprowadzić spokój i świeżość do swojej sypialni. Najważniejsze zalety produktu: elegancki motyw gałęzi eukaliptusa w naturalnych odcieniach 100% bawełny dla maksymalnego komfortu i oddychalności przyjemny, przyjazny dla skóry materiał zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwiające zmianę długa żywotność i trwałość kolorów Zawartość opakowania: 1x poszwa na kołdrę 140 x 220 cm 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm Parametry i specyfikacje: konserwacja: można prać w temperaturze 40°C, można suszyć w suszarce
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Zielona |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
na razie spełnił oczekiwania, jeszcze ważne jest, jak będzie wyglądał po użytkowaniu i wielokrotnym praniu

Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, francuska, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Perkalowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie