







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Rozjaśnij swoje wnętrze dzięki gustownemu pokrowcowi elastycznemu na kanapę w eleganckim niebieskim kolorze z subtelnym wzorem geometrycznym. Pokrowiec elastyczny Elegant ożywi i odnowi starą sofę, ukrywając wszelkie wady i zużycie. Chroni ją również przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz nawet wtedy, gdy meble są zupełnie nowe. Dzięki wysokiej jakości materiałowi pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy do ponownego tapicerowania. Łatwo się rozciąga we wszystkich kierunkach, dzięki czemu można go łatwo dopasować, świetnie pasuje i ułatwia pracę podczas przenoszenia. Gdy pokrowiec ulegnie zabrudzeniu, wystarczy go zdjąć i wyprać, aby meble nadal były jak nowe i pięknie czyste. Pokrowiec jest przeznaczony wyłącznie do przedstawionego typu kanapy z podłokietnikami. Wymiary pokrowca: długość 145 - 185 cm, wysokość 50 - 80 cm Zawartość zestawu: 1x pokrowiec na kanapę dwuosobową 1x poszewka na poduszkę 45 x 45 cm 8x rolka mocująca Specyfikacje: elastyczny materiał zapewniający idealne dopasowanie materiał: 94% poliester, 6% elastan (spandex) łatwa aplikacja i konserwacja można prać w pralce w temperaturze maks. 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie prasować
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | 94 % poliester, 6 % elastan |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na kanapę dwuosobową |
| Rozmiar | 145-185 cm |
| Rozmiary | 145-185 cm + 40 x 40 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 40 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Jestem zadowolona

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie


Uniwersalna, elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie



Elastyczna
W magazynie
Uniwersalna, elastyczna
W magazynie




Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie