







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Rozjaśnij swoje wnętrze dzięki gustownemu elastycznemu pokrowcowi na kanapę w eleganckim niebieskim kolorze z subtelnym wzorem geometrycznym. Pokrowiec elastyczny Elegant ożywi i odnowi starą kanapę oraz ukryje wszelkie wady i zużycie. Chroni ją również przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz nawet posiadając zupełnie nowe meble. Dzięki wysokiej jakości materiałowi, pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy w zakładaniu. Można go łatwo rozciągnąć we wszystkich kierunkach, dzięki czemu łatwo go dopasować, świetnie pasuje i ułatwia pracę podczas przenoszenia. Gdy pokrowiec ulegnie zabrudzeniu, wystarczy go zdjąć i wyprać, aby meble nadal były jak nowe i pięknie czyste. Pokrowiec jest przeznaczony wyłącznie do przedstawionego typu kanapy z podłokietnikami. Wymiary pokrowca: długość 190-230 cm, wysokość 50-80 cm Zawartość zestawu: 1x pokrowiec na kanapę 1x poszewka na poduszkę 45 x 45 cm 10x rolka mocująca Specyfikacja: materiał elastyczny dla idealnego dopasowania materiał: 94% poliester, 6% elastan (spandex) łatwa aplikacja i konserwacja można prać w pralce w temperaturze maks. 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie prasować
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | 94 % poliester, 6 % elastan |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na kanapę |
| Rozmiar | 190-230 cm |
| Rozmiary | 190-230 cm + 40 x 40 cm |
| Rozmiary poduszki | 40 x 40 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
wystarczająco duży na kanapę dla trzech osób, a można by go nawet bardziej rozciągnąć

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie


Uniwersalna, elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie



Elastyczna
W magazynie

Uniwersalna, elastyczna
W magazynie


Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie
Dla początkujących
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie