







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Gustowny, elastyczny pokrowiec na kanapę w eleganckim beżowym kolorze z subtelnym wzorem geometrycznym rozjaśni każde wnętrze. Pokrowiec elastyczny Abstract ożywi i odnowi starą sofę oraz ukryje wszelkie wady i zużycie. Chroni ją również przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz nawet posiadając zupełnie nowe meble. Dzięki wysokiej jakości materiałowi, pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy do założenia. Można go łatwo rozciągnąć we wszystkich kierunkach, dzięki czemu łatwo go dopasować, świetnie pasuje i ułatwia pracę podczas przenoszenia. Gdy pokrowiec ulegnie zabrudzeniu, wystarczy go zdjąć i wyprać, aby meble nadal były jak nowe i pięknie czyste. Pokrowiec jest przeznaczony wyłącznie do przedstawionego typu kanapy z podłokietnikami. Wymiary pokrowca: długość 190-230 cm, wysokość 50-80 cm Zawartość zestawu: 1x pokrowiec na kanapę 1x poszewka na poduszkę 45 x 45 cm 10x rolka mocująca Specyfikacja: elastyczny materiał dla idealnego dopasowania materiał: 94% poliester, 6% elastan (spandex) łatwa aplikacja i konserwacja można prać w pralce w temperaturze maks. 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie prasować
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | 94 % poliester, 6 % elastan |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na kanapę |
| Rozmiar | 190-230 cm |
| Rozmiary | 190-230 cm + 40 x 40 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 45 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie








Szerokość, wysokość, głębokość
W magazynie















Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie