







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Rozjaśnij swoje wnętrze dzięki gustownemu elastycznemu pokrowcowi na krzesło w eleganckim beżowym kolorze z subtelnym wzorem geometrycznym. Elastyczny pokrowiec Abstract ożywi i odnowi stary fotel, ukrywając wszelkie wady i zużycie. Chroni również przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz nawet posiadając zupełnie nowe meble. Dzięki wysokiej jakości materiałowi, pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy w zakładaniu. Łatwo się rozciąga we wszystkich kierunkach, dzięki czemu można go łatwo dopasować, świetnie pasuje i ułatwia pracę podczas obsługi. Gdy pokrowiec ulegnie zabrudzeniu, wystarczy go zdjąć i wyprać, aby meble nadal były jak nowe i pięknie czyste. Pokrowiec jest przeznaczony wyłącznie do przedstawionego typu fotela z podłokietnikami. Wymiary pokrowca: długość 75 - 95 cm, wysokość 70 - 90 cm Zawartość zestawu: 1x pokrowiec na fotel 1x poszewka na poduszkę 45 x 45 cm 6x rolka mocująca Specyfikacje: elastyczny materiał zapewniający idealne dopasowanie materiał: 94% poliester, 6% elastan (spandex) łatwy w aplikacji i utrzymaniu można prać w pralce w temperaturze maks. 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie prasować
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | 94 % poliester, 6 % elastan |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na fotel |
| Rozmiar | 90-140 cm |
| Rozmiary | 90-140 cm + 40 x 40 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 45 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie








Szerokość, wysokość, głębokość
W magazynie















Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie