







Wymiary 40×119×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 278,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Sable White wprowadzi elegancję do Twojego salonu. Dzięki białemu błyszczącemu kolorowi wygląda nowocześnie i ponadczasowo, z łatwością dopasuje się do różnych stylów wnętrz. Stolik wykonany jest z wysokiej jakości płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, co zapewnia jego wytrzymałość i długą żywotność. Gładka powierzchnia jestłatwa w utrzymaniu i wytrzymuje codzienne użytkowanie. Wymiary stolika 119 × 39,8 × 60 cm są idealne zarówno do mniejszych, jak i większych salonów. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość blatu: 18 mm Kolor: biały Wymiary: 119 × 39,8 × 60 cm
| Szerokość: | 119 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał blatu | Laminat |
| Dekor | Połysk |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 14,07 kg |
| Producent | Hanah Home |

Okrągła
W magazynie
40×119×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie

Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła
W magazynie
52×90×45 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie

40×60×60 cm, matowa, drewniane ogrodzenia
Do wysłania za 3 tygodnie
Nowoczesna, japandi
W magazynie

Rozkładana, marmurowa
W magazynie
Okrągła, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, metalowa
W magazynie

Nowoczesna, japandi
W magazynie
32×86×50 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna
Dostawa gratis
74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Nowoczesna, szklana
W magazynie
40×90×45 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
30×90×60 cm, matowa
W magazynie

Nowoczesna

Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna
W magazynie
46×50×50 cm, ⌀ 50 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

54×100×68 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie