





Wymiary 40×119×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Sabin White nada salonowi czysty i nowoczesny wygląd. Biały kolor zapewnia ponadczasową elegancję i łatwo komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Stolik wykonany jest z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, co zapewnia mu wytrzymałość i długą żywotność. Dzięki prostemu i uniwersalnemu wzornictwu można go łatwo dopasować do pozostałych mebli. Parametry i specyfikacje: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Kolor: biały
| Szerokość: | 119 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Biała |
| Materiał blatu | Laminat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Okrągła
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła
W magazynie
40×119×60 cm, nowoczesna, błyszcząca
W magazynie
52×90×45 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynie

Okrągła, marmurowa
W magazynie

40×60×60 cm, matowa, drewniane ogrodzenia
Do wysłania za 3 tygodnie
Nowoczesna, prostokątna, metalowa
W magazynie

Nowoczesna, japandi
W magazynie
Rozkładana, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, japandi
W magazynie
32×86×50 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie
40×90×45 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
30×90×60 cm, matowa
W magazynie
Nowoczesna, szklana
W magazynie
Nowoczesna

Nowoczesna, szklana
W magazynie
Metalowa
W magazynie

46×50×50 cm, ⌀ 50 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis


117×76 cm, nowoczesna, nietypowa
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna
W magazynie
16×60×82 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
54×100×68 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie