



Wymiary 161×75×21 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 537,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Biblioteczka Lotus White zachwyca nowoczesnym designem i praktycznym rozmieszczeniem półek. Biały kolor nadaje wnętrzu świeży i elegancki wygląd, a solidna konstrukcja z melaminowanej płyty wiórowej gwarantuje wytrzymałość i łatwość konserwacji. Idealna do salonu, gabinetu lub sypialni. Parametry: Materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Szerokość: 75 cm Wysokość: 161,3 cm Głębokość: 21,3 cm Kolor: biały
| Szerokość: | 75 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 21 cm |
| Wysokość: | 161 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 30 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 22,31 kg |
| Producent | Hanah Home |

166×81×33 cm, drewniana, dębowa
W magazynie

11×39×102 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
180×80×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
120×80×40 cm, nowoczesna, matowa
W magazynieDostawa gratis
21×49×107 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, głębokość

Industrialna, prosta
W magazynie
130×90×19 cm, matowa, prosta
W magazynie
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
100×38×23 cm, matowa, prosta
W magazynie
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
150×60×18 cm, matowa, prosta
W magazynie
170×45×22 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
50×160×19 cm, matowa, prosta
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, prosta
W magazynie
7-110×91×20-50 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynieDostawa gratis
Narożna
W magazynie
160×50×19 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie

Nowoczesna, dębowa, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, głębokość
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, prosta
W magazynie
Głębokość

Industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
170×30×29 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
156×90×20 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie