








Wymiary 50×30×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik Albeni Anthracite to praktyczny mebel o prostym ieleganckim designie. Antracytowy kolor nadaje mu ponadczasowy charakter, akilka półek zapewnia miejsce na książki, dekoracje lub drobne przedmioty. Dzięki kompaktowym wymiarom pasuje do salonu, sypialni i gabinetu. Parametry produktu: materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość deski: 18 mm wymiary: 29,6 × 54,2 × 29,6 cm kolor: antracytowy
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Czarna |
| Dekor | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 18 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 5,82 kg |
| Producent | Hanah Home |

54×29×29 cm, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie

10×46×56 cm, szklana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
60×60 cm, laminatowa, z przestrzenią do przechowywania
W magazynie
60×60×20 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
60×37×45 cm, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
7×49×62 cm, okrągła, metalowa
W magazynieDostawa gratis
64×34×34 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
42×48×35 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
45 cm, ⌀ 45 cm, okrągła
W magazynie
57 cm, ⌀ 44 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
12×36×71 cm
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, metalowa
W magazynie
64×53×40 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
42×48×35 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
64×53×40 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
42×48×35 cm, nowoczesna, z orzecha włoskiego
W magazynie
Nowoczesna, z orzecha włoskiego, drewniane ogrodzenia
Dostawa gratis
54×29×29 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie

60×60×20 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
40×50×61 cm
W magazynie
Nowoczesna, metalowa, zestaw
W magazynie
46×10×51 cm
W magazynieDostawa gratis
Marmurowa
W magazynie
57×55 cm, laminatowa
W magazynie
65×40×35 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Okrągła, marmurowa, prostokątna
W magazynie
Okrągła, marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie

70×60×35 cm, prostokątna, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie