




Wymiary 10×34×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Półka kuchenna Denver Anthracite pomoże Ci utrzymać porządek i doda stylowego akcentu do kuchni. Antracytowy kolor w matowym wykończeniu wygląda elegancko iłatwo komponuje się z innymi meblami. Jest wykonana z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą, która jest solidna i łatwa w utrzymaniu. Dzięki wymiarom 34 × 10 × 30 cm pasuje zarówno na blat kuchenny, jak i do szafki, zapewniając praktyczną przestrzeń do przechowywania na co dzień. Parametry: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Wymiary: 34 × 10 × 30 cm Kolor: antracytowy
| Szerokość: | 34 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Materiał | Laminat |
| Kształt | Proste |
| Dekor | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 7 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 1,46 kg |
| Producent | Hanah Home |

Do garażu, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis

Industrialna
W magazynie
Industrialna

41×41×18 cm, matowa, dębowa
W magazynie
150×30×30 cm, metalowa, drewniana
W magazynie
176×68×35 cm, metalowa, dębowa
W magazynie

70×51 cm, matowa, prosta
W magazynie
22×38×90 cm, drewniana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, nowoczesna, industrialna
W magazynie

125×48×34 cm, metalowa, narożna
Do wysłania za 1 tydzień


139×34×34 cm, narożna, nowoczesna
W magazynie
120×66×30 cm, metalowa, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
181×80×30 cm, metalowa, do garażu
W magazynie

125×48×28 cm, metalowa, narożna
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana
W magazynie
Z drewna wenge, prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, retro

165×92×45 cm, metalowa, do garażu
W magazynieDostawa gratis
Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis

13×36×75 cm, drewniana, narożna
W magazynieDostawa gratis
Z drewna wenge, prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna
W magazynie


Prosta, głębokość
W magazynieDostawa gratis

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie