








Wymiary 50×30×30 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik Albeni White to praktyczny mebel o prostym i eleganckim designie. Biały kolor nadaje mu ponadczasowy charakter, a kilka półek zapewnia miejsce na książki, dekoracje lub drobne przedmioty. Dzięki kompaktowym wymiarom pasuje do salonu, sypialni i gabinetu. Parametry produktu: materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość blatu: 18 mm wymiary: 29,6 × 54,2 × 29,6 cm kolor: biały
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał blatu | Laminat |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 18 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 5,82 kg |
| Producent | Hanah Home |

Okrągła
W magazynie
40×44×42 cm, nowoczesna
W magazynie

57×30×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
61×30×43 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
50×52×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Kwadratowa, industrialna, retro
W magazynie
Okrągła, marmurowa
W magazynie

61×30×43 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, metalowa
W magazynie
Okrągła, industrialna, betonowa
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Okrągła, marmurowa, skandynawska
W magazynie
60×60×20 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
63×30×40 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna
W magazynie
Okrągła, metalowa
W magazynie
Marmurowa
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Okrągła, retro
W magazynie
55×60×20 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie


55×50×17 cm, nowoczesna, laminatowa
W magazynie
Okrągła, industrialna, betonowa
W magazynie
Industrialna, betonowa
W magazynie

Okrągła, nowoczesna, marmurowa
W magazynie
Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie