





Wymiary 31×44 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 242,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka nocna Jamot Oak to stylowy i praktyczny dodatek do sypialni. Dekor dębowy i minimalistyczny design inspirowany stylem skandynawskim sprawiają, że wygląda elegancko i pasuje do nowoczesnych wnętrz. Górna powierzchnia nadaje się na lampkę lub telefon, a dolna część oferuje miejsce do przechowywania książek i drobiazgów. Parametry i specyfikacje materiał: melaminowana płyta wiórowa grubość blatu: 18 mm wymiary: 44,6 × 29 × 31,9 cm dekor: dąb
| Szerokość: | 44 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 31 cm |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 10 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 8,34 kg |
| Producent | Hanah Home |

54×54 cm, z szufladą, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Skandynawska
W magazynie
35×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
56×44 cm, z szufladą, drewniana
W magazynieDostawa gratis
72×35 cm, matowa
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
60×23 cm, drewniana, dębowa
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Z szufladą, nowoczesna, metalowa
W magazynie
48×50 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Z szufladą, drewniana, rustykalna
W magazynie
Z szufladą, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Z szufladą
W magazynieDostawa gratis

Z szufladą, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Dębowa
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie

53×45 cm, z szufladą, nowoczesna
W magazynie
56×44 cm, z szufladą, drewniana
W magazynieDostawa gratis
52×45 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
60×25 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Dębowa
W magazynie
Z szufladą, nowoczesna, retro
W magazynie
Z szufladą, drewniana, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Z szufladą, na nóżkach
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie