
Bellatex prześcieradło frotte czarne, 180 x 200 cm
Napinająca, frotowa
W magazynieWymiary 140×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wysokiej jakości prześcieradło z gumką o wysokości 25 cm jest idealne do materacy o wysokości do 20 cm, doskonale przylega i pozostaje na swoim miejscu. Wykonane z połączenia wysokiej jakości bawełny i poliestru, co zapewnia optymalną wytrzymałość, miękkość i przewiewność. Aby zachować jakość, zalecamy pranie w oddzielnym cyklu.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Frote |
| Kolor | Czarna |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary | 140 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

Napinająca, frotowa
W magazynie
Napinająca, frotowa
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
90×200 cm
W magazynie

60×120 cm
W magazynie
180×200 cm, klasyczna
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie


90×200 cm, bawełniana
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
Napinająca, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie

60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie