









Wymiary 80×155×70 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowa i praktyczna sofa, która nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Dzięki wyrazistemu kolorowi i artystycznemu charakterowi pasuje do nowoczesnych i odważnych wnętrz. Łączy elegancki wygląd z wygodą i funkcjonalnością, idealna do codziennego użytku i okazjonalnego spania. Konstrukcja z wytrzymałego metalu gwarantuje solidność i długą żywotność. Siedzisko i oparcie wypełnione są wysokiej jakości pianką o dużej gęstości, która zapewnia stabilne podparcie podczas siedzenia i leżenia. Praktyczna funkcja rozkładania pozwala przekształcić sofę w łóżko o wymiarach 187 × 70 cm – doskonałe rozwiązanie dla gości. Pokrowiec z mikrowłókna jest przyjemny w dotyku i łatwy w czyszczeniu, co docenisz podczas codziennego użytkowania. Plastikowe nóżki o wysokości 25 cm zapewniają stabilność, a jednocześnie umożliwiają łatwy dostęp pod sofę podczas sprzątania. Maksymalne obciążenie sofy wynosi 200 kg. Parametry i specyfikacja: Rama: 100% metal Pokrowiec: 100% mikrowłókno Wysokość siedziska: 45 cm Głębokość siedziska: 53 cm Szerokość siedziska: 90 cm Wymiary łóżka: 187 × 70 cm Wysokość nóg: 25 cm Maksymalna nośność: 200 kg
| Szerokość: | 155 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Dwuosobowe |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny, Orientalny |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Wysokość oparcia pleców | Niska |
| Kolor | Pomarańczowa |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 140 kg |
| Waga | 22,31 kg |
| Producent | Atelier del Sofa |

Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
70×178×79 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, industrialna, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
90×194×100 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
Dwuosobowa, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
85×187×60 cm, drewniana, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynie
74×138×73 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
80×218×102 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
74×163×78 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
84×150×86 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Dwuosobowa, nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
74×113×78 cm, dwuosobowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Skórzana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
78×160×69 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis


207×140 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Rozkładana, z poduszkami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie