


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wprowadź radosną atmosferę do pokoju dziecięcego dzięki tej uroczej pościeli, która oczaruje każde dziecko i rodziców. Motywy uroczych zwierzątek zabiorą najmłodszych na zabawne safari! Na delikatnym beżowo-niebieskim tle tworzą one zabawny i uspokajający wzór, idealny do spokojnego snu i wesołych snów. Pościel jest dwustronna. Po obu stronach znajduje się ten sam wesoły motyw zwierząt safari - słoń, żyrafa, lew i zebra. Jest wykonana z wysokiej jakości bawełny, która jest przyjemna w dotyku, oddychająca i odpowiednia nawet dla wrażliwej skóry dziecka. Pościel zapinana jest na praktyczny zamek błyskawiczny, który ułatwia zmianę pościeli, a jednocześnie zapewnia bezpieczne i wygodne użytkowanie. Zestaw zawiera: 1 x poszewka na poduszkę 45 x 60 cm 1 x poszewka na kołdrę 90 x 135 cm
| Szerokość: | 135 cm |
|---|
| Dla kogo | Dla chłopców |
|---|---|
| Asortyment | Do łóżeczka |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 90 x 135 cm, 45 x 60 cm |
| Rozmiary kołdry | 90 x 135 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 60 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie