






Wymiary 88×90×175 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ciesz się maksymalnym komfortem i stylem dzięki tej dwuosobowej sofie, która zmieni Twój salon w miejsce prawdziwego relaksu. Dzięki przemyślanej konstrukcji, wysokiej jakości materiałom i wyrazistemu ciemnoniebieskiemu kolorowi wygląda nowocześnie, a jednocześnie ponadczasowo. Idealna do mniejszych mieszkań, gabinetów lub wnętrz, w których cenisz połączenie komfortu i eleganckiego wyglądu. Wygodne siedziska z pianki 28 DNS i miękkie poduszki oparcia z wypełnieniem z pierza 24 DNS zapewniają idealną równowagę między wsparciem a miękkością. Przenośne poduszki umożliwiają łatwe dostosowanie pozycji podczas siedzenia i relaksu. Pokrowiec wykonany 100% z poliestru jest miękki w dotyku, a jednocześnie praktyczny w utrzymaniu – można go czyścić chemicznie. Matowe czarne nóżki metalowe dopełniają całościowy wygląd i nadają sofie nowoczesny charakter z delikatnym industrialnym akcentem. Ciemnoniebieskie wykończenie pięknie komponuje się z jasnymi i drewnianymi elementami wnętrza. Parametry: Rama: drewno bukowe / płyta wiórowa Pokrowiec: 100% poliester Wypełnienie: część siedziska – pianka 28 DNS, część oparcia – pióra 24 DNS Wysokość pianki: 16 cm Poduszki: 2 szt., 45 × 45 cm Nóżki: matowe czarne metalowe Pokrowiec nadaje się do czyszczenia chemicznego
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 175 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Wielkość | Dwuosobowe |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Materiał ramy | Drewno |
| Kolor | Czarna |
| Z poduszkami | Tak |
| Wysokość oparcia pleców | Niska |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 170 kg |
| Waga | 41,71 kg |
| Producent | Atelier del Sofa |

74×163×78 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
74×113×78 cm, dwuosobowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Trzyosobowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
85×187×60 cm, drewniana, materiałowa
W magazynie
Dwuosobowa, industrialna, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie

Dwuosobowa, nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
207×140 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
78×160×69 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
80×218×102 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
90×194×100 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
Skórzana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
70×178×79 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
74×138×73 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
84×150×86 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie