













Wymiary 41×133×50 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczna dwuosobowa sofa rozkładana w kolorze ciemnoszarym łączy w sobie nowoczesny wygląd z funkcjonalnością. Dzięki kompaktowym wymiarom idealnie nadaje się do mniejszych mieszkań lubpokoi gościnnych. Można ją łatwo rozłożyć na łóżko o wymiarach 175 × 133 cm, a oparcie można ustawić w 14 pozycjach. Stabilna metalowa rama gwarantuje długą żywotność, a wypełnienie z pianki rebondowanej zapewnia wygodę siedzenia i odpoczynku. Tapicerka z poliestru jest łatwa w utrzymaniu, adrewniane detale na podłokietnikach nadają sofie elegancki wygląd. Parametry i specyfikacje: Rama: 100% metal Pokrycie: 100% poliester Wymiary po rozłożeniu: 175 × 133 cm Wysokość siedziska: 41 cm Głębokość siedziska: 50 cm Szerokość siedziska: 133 cm Grubość siedziska: 23 cm Głębokość oparcia: 9 cm Szerokość oparcia: 120 cm Wysokość oparcia: 40 cm Szerokość podłokietnika: 4 cm Wysokość podłokietnika: 15 cm Głębokość podłokietnika: 35 cm Wysokość nóg: 20,5 cm Odległość między nogami: 142 cm Regulacja oparcia: 14 pozycji
| Szerokość: | 133 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 41 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Dwuosobowe |
| Styl | Nowoczesny |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Materiał ramy | Drewno |
| Wysokość oparcia pleców | Niska |
| Kolor | Czarna |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 150 kg |
| Waga | 34,92 kg |
| Producent | Atelier del Sofa |

Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Dwuosobowa, nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
70×178×79 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
90×194×100 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
78×160×69 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Skórzana, regulowana
W magazynieDostawa gratis

74×113×78 cm, dwuosobowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Trzyosobowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynie
74×163×78 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
80×218×102 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
85×187×60 cm, drewniana, materiałowa
W magazynie
74×138×73 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
207×140 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
Dwuosobowa, industrialna, wysoka
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Nowoczesna, materiałowa
W magazynie
84×150×86 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie