







Wymiary 83×140 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowa i praktyczna rozkładana sofa Autronic to idealny wybór do Państwa salonu. Połączenie industrialnego stylu i eleganckiej tkaniny manšetrowej nada Państwa wnętrzu nowoczesnego charakteru. Sofa można łatwo rozłożyć na wygodne łóżko, co czyni ją doskonałym wyborem dla gości lub codziennego wypoczynku. Miękkie wypełnienie z pianki PU gwarantuje komfort siedzenia i spania. Stabilność zapewniają metalowe nogi o nowoczesnym kwadratowym przekroju. Idealne połączenie designu i funkcjonalności do codziennego użytku.Parametry: Szerokość siedziska 114 cm Głębokość siedziska 44 cm Wysokość siedziska 44 cm Powierzchnia łóżka 94 x 177 cm Wysokość łóżka 47 cm Materiał nóg - metal Rodzaj tapicerki - Tkanina mankestrowa
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 83 cm |
| Funkcje | Rozkładane |
|---|---|
| Na nóżkach | Tak |
| Wielkość | Dwuosobowe |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Do codziennego użytku | Tak |
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Wysokość oparcia pleców | Niska |
| Nośność | 200 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 55 kg |
| Producent | Autronic |

Rozkładana, nowoczesna, retro
W magazynie
Trzyosobowa, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
70×225×96 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Dwuosobowa, nowoczesna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, z poduszkami
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
Rozkładana, trzyosobowa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, regulowana
W magazynie
85×187×60 cm, drewniana, materiałowa
W magazynie
Rozkładana, dwuosobowa, nowoczesna
W magazynie
Dwuosobowa, industrialna, wysoka
W magazynieDostawa gratis
84×150×86 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
74×113×78 cm, dwuosobowa, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
74×138×73 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynieDostawa gratis
Dwuosobowa, nowoczesna, retro
W magazynieDostawa gratis
90×194×100 cm, rozkładana, dwuosobowa
W magazynie
Rozkładana
W magazynieDostawa gratis

Skórzana, regulowana
W magazynieDostawa gratis
70×178×79 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
71×172×73 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
74×163×78 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
80×218×102 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynie
70×178×79 cm, rozkładana, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
78×160×69 cm, na nóżkach, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Skórzana
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie