


Wymiary 220×220 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 235,44 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kremowa aksamitna narzuta pikowana 220x220 cm Kingsley – Catherine Lansfield
| Szerokość: | 220 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Kraj pochodzenia | CN |
|---|---|
| Skład i rodzaj materiału | Aksamit |
| Właściwości narzuty na łóżko | Pikowana |
| Waga | 1.56 kg |
| Rozmiar | 220x220 |
| Długość | 220 cm |
| Kolekcja | Kingsley |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 200 g/m² |
| Pielęgnacja | Prać chemicznie |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Kremowy |
| Producent | Catherine Lansfield |




220×240 cm, bawełniana, łóżko dwuosobowe

240×260 cm
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
240×260 cm
W magazynie
Bawełniana
W magazynie


140×200 cm
Dostawa gratis

220×240 cm
W magazynie


Bawełniana
W magazynie
140×200 cm
W magazynie

Bawełniana
W magazynie



220×230 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
220×240 cm
W magazynie





Bawełniana
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
0,5 - 1 l
W magazynie
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
Metalowa
W magazynie