Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 226,94 zł do 289 zł :
Teraz jest dobry moment na zakup, cena jest obecnie 31,03 zł poniżej średniej.
Zobacz historię cenHistoria cen
- 28.04.2026 - 257,97 zł
- 25.04.2026 - 257,97 zł
- 17.03.2026 - 259 zł
- 10.03.2026 - 237,53 zł
- 1.01.2026 - 259 zł
- 27.12.2025 - 238,3 zł
- 8.11.2025 - 259 zł
- 1.11.2025 - 239,58 zł
- 20.10.2025 - 231,9 zł
- 8.10.2025 - 232 zł
- 26.09.2025 - 239,5 zł
- 16.09.2025 - 244,7 zł
- 12.09.2025 - 239,5 zł
- 29.08.2025 - 257,5 zł
- 15.08.2025 - 239,5 zł
- 28.04.2026 - 226,94 zł
- 25.04.2026 - 226,94 zł
- 17.03.2026 - 259 zł
- 10.03.2026 - 216,06 zł
- 1.01.2026 - 259 zł
- 27.12.2025 - 217,6 zł
- 8.11.2025 - 259 zł
- 1.11.2025 - 220,16 zł
- 20.10.2025 - 204,8 zł
- 8.10.2025 - 205 zł
- 26.09.2025 - 220 zł
- 16.09.2025 - 230,4 zł
- 12.09.2025 - 220 zł
- 29.08.2025 - 256 zł
- 15.08.2025 - 220 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Jasnoróżowy dywan odpowiedni do prania 160x220 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Wzór | Jednokolorowe |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Poliester |
| Długość włosia | 11 mm |
| Grubość | 1.1 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 4.224 kg |
| Długość | 220 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Joy |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1200 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/antypoślizgowy/odpowiedni do prania/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Nie można suszyć w suszarce/nie używać chemicznych środków wybielających/nie wyżymać/nie prasować/można prać w pralce/prać w temp. 30°C/nie używać chemicznych środków czyszczących/odkurzać regularnie |
| Materiał tylnej strony | Filc |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Jasnoróżowy |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Recenzje
Opinie użytkowników
Bardzo dobry dywan 😍 mięciutki :)
Podobne produkty

Dywan pluszowy Joy różowy 60 cm x 100 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Rabby BEŻOWY 140x200 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan pluszowy Sky różowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan pluszowy Sky różowy antypoślizgowy do prania 60 cm x 110 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan pluszowy Joy różowy 60 cm x 100 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan jednobarwny na filcu Nizza różowy 60 cm x 100 cm
Wykładziny, z średnim włosiem, polipropylenowa
W magazynie
Dywan wykładzinowy na filcu Nizza różowy melanż 60 cm x 100 cm
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Różowy dywan odpowiedni do prania 200x290 cm Sky – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach

Dywan wykładzinowy na filcu Nizza różowy melanż 80 cm x 250 cm
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Szary dywan z mieszanki wełny tkany ręcznie 160x230 cm Kari – Villeroy&Boch
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna
Dostawa gratis
Prostokątny dywan z wiskozy w różowym kolorze Nela C
Prostokątna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan jednobarwny na filcu Nizza różowy 120 cm x 120 cm koło
Wykładziny, z średnim włosiem, polipropylenowa
W magazynie
Dywan wykładzinowy na filcu Nizza różowy melanż koło 120 cm x 120 cm
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Dywan Bunny Miękki Beżowy 080x140 Prostokąt
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Owalny dywan w kolorze kremowym Shape
Owalna, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan pluszowy Sky beżowy antypoślizgowy do prania 60 cm x 110 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan pluszowy Sky beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Różowy dywan jednokolorowy F2-H70
Do pokoju, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 140x200 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan pluszowy Pouffy pudrowy róż 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan pluszowy Pouffy pudrowy róż 60 cm x 110 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Plush BEŻOWY PLUSZOWY 200x290 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Plush RÓŻOWY PLUSZOWY 120x160 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan pluszowy Sky różowy 140 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Kremowy wełniany dywan tkany ręcznie 200x290 cm Mesmerise Natural – Flair Rugs
200×290 cm, do pokoju, naturalna
W magazynie
Okrągły dywan z wiskozy w kolorze kości słoniowej Nela A
Okrągła, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Jasnoróżowy chodnik dywanowy włochacz N6-C85
Do pokoju, chodniki, shaggy
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny Lora
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Dywan shaggy jednokolorowy różowy koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan z wełny Kadey
Wełniana, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z wiskozy Jane
Chodniki, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Dywan Rabby BEŻOWY - KOŁO 133x133 Koło
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Marmurowa deska do krojenia 21x31 cm Marmore – Premier Housewares
Kwadratowa

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 58 l – Rolser
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Lampa naftowa – Orion
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
Sztućce ze stali nierdzewnej w kolorze srebra 16 szt. Modern retro – Premier Housewares
Widelce, łyżki, srebrna
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 40 l Plegamatic Original MF – Rolser
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Zestaw 3 beżowych organizerów Bigso Box of Sweden Drawer
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie







