


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 281,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel wykonana jest z bardzo delikatnej tkaniny o wysokiej gęstości delikatnych przędz. Bawełniana pościel LOUKA w kolorze różowym jest usiana delikatnymi kwiatami łąkowymi w odcieniach różu i błękitu. Pościel jest wykonana z tkaniny bawełnianej. Materiał użyty do produkcji pościeli jest bardzo delikatny i przyjemny w dotyku dzięki wysokiej gęstości delikatnych przędz.Pościel jest standardowo produkowana z zamkiem błyskawicznym. Wszyty zamek błyskawiczny jest obecnie bardzo poszukiwany ze względu na bardzo łatwą zmianę pościeli. Do produkcji użyto zamka błyskawicznego z suwakiem, który nie wystaje z pościeli. Zapięcie pościeli wykonane jest za pomocą tzw. zamka, w którym zamek błyskawiczny nie biegnie na całej szerokości pościeli, ale jest odszyty 10 cm od krawędzi, dzięki czemu rogi pościeli są wzmocnione. Przed pierwszym użyciem prosimy o wypranie pościeli. Wymiary pościeli podajemy po skurczeniu, gdzie nowa pościel jest produkowana z zapasem wymiarowym. Kurczliwość tkanin bawełnianych należy do normalnych właściwości.Prosimy o przestrzeganie symboli konserwacji podanych na metce produktu. Nie zalecamy suszenia pościeli w suszarce, ale jeśli mimo to chcą Państwo użyć suszarki, prosimy wybrać dłuższy program z niższą temperaturą suszenia. Pościel należy prać, suszyć i prasować na lewej stronie. Pościel jest produkowana w Czechach.Zestaw zawiera: 2x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszewka na kołdrę 240 x 200 cm
| Szerokość: | 200 cm |
|---|
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Różowa |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 240 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 240 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie

Zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, zwierzątka
W magazynie
Klasyczna, zwierzątka
W magazynie
Klasyczna, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
220×260 cm, klasyczna, zamek
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna, z krepy, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Napinająca, dżersejowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie