



Wymiary 105×63×24 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowoczesna szafka na buty marki Autronic w stylu industrialnym łączy naturalny dekor dębu z metalową konstrukcją, zapewniającą wytrzymałość i kontrast wizualny. Posiada dwie praktyczne odchylane przegrody, które zapewniają przejrzyste i oszczędne przechowywanie obuwia. Otwarta górna półka jest idealna na drobiazgi lub dekoracje, dzięki czemu jest to nie tylko element do przechowywania, ale także designerski element przedpokoju. Dzięki przewiewnej ramie sprawia wrażenie lekkiej, a jednocześnie stabilnej. Doskonałe rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz.
| Szerokość: | 63 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 105 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Rodzaj | Uchylne |
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Dekor | Dąb |
| Materiał | MDF + metal |
| Nośność | 25 kg |
| Rozmiar | 2 piętra |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Autronic |

141×63×24 cm, uchylny stolik
W magazynie
116×60×24 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
81×60×24 cm, uchylny stolik
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
116×60×24 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
19×43×111 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie

Nowoczesna, z orzecha włoskiego, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
71×75×30 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Wisząca, głębokość, rustykalna

Wisząca
W magazynie
81×102×36 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, plastikowa, szafkowa
W magazynie
17×38×103 cm, z ławką
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, plastikowa, szafkowa
W magazynie
44×63×30 cm, drewniana, rustykalna
W magazynie
51×80×30 cm, metalowa, nowoczesna
W magazynie
75×72×31 cm, sosnowa, rustykalna
W magazynie
Szafkowa, skandynawska, laminatowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, szafkowa
W magazynie
Rustykalna, dębowa, industrialna

55×107×35 cm, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, szafkowa, laminatowa
W magazynie
7×33×58 cm, retro
W magazynieDostawa gratis
51×60×29 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
150×60×24 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
12×34×69 cm, rustykalna, z ławką
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, laminatowa, z ławką
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie