
Stanex Pościel bawełniana Dinozaury, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dinozaury, dla chłopców, klasyczna
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 132,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Urocza pościel dziecięca z wesołym wzorem dinozaurów rozjaśni każdy pokój dziecięcy. Białe tło z kolorowymi dinozaurami w kolorze pomarańczowym, zielonym i niebieskim pobudza wyobraźnię i radość Twojego dziecka. Motyw jest delikatnie dopasowany, aby sprawiał przyjazne i uspokajające wrażenie nawet na najmłodszych dzieciach. Wykonana z przyjemnego i oddychającego materiału odpowiedniego dla wrażliwej skóry dziecka. Pościel ma praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny, które ułatwia zmianę i dobrze utrzymuje kołdrę i poduszkę na miejscu. Pościel jest uszyta z wysokiej jakości kory bawełnianej, która jest oddychająca, przyjemna w dotyku i gwarantuje komfortowy sen przez cały rok. To po prostu pościel, którą pokochasz od pierwszego wejrzenia i dotyku. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Dla kogo | Dla chłopców |
|---|---|
| Asortyment | Klasyczne |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Krepa |
| Motyw | Dinozaury |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Stanex |

Dinozaury, dla chłopców, klasyczna
W magazynie

Klasyczna, guziki
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie

Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, zwierzątka
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna
W magazynie
70×64×20 cm, dębowa, matowa
W magazynie
67×119×23 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie