


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowa zasłona w niebiesko-szarym odcieniu zapewnia nie tylko nowoczesny wygląd, ale także maksymalną funkcjonalność. Dzięki 100% zaciemnieniu doskonale blokuje promienie słoneczne i przeszkadzające światło z otoczenia, co docenią Państwo szczególnie w sypialniach lub pomieszczeniach wychodzących na południe.Zasłona jest gotowa do natychmiastowego użycia – posiada metalowe kółka o średnicy 5 cm, które można łatwo nasunąć na karnisz. Wykonana jest z wytrzymałego poliestru o gramaturze 280 GSM, co zapewnia jej luksusowy wygląd i długą żywotność.W zestawie znajduje się 1 sztuka zasłony o wymiarach 135 x 245 cm, która doskonale nadaje się do sypialni, salonu i gabinetu. Oprócz funkcjonalności zasłona pięknie ociepla każde wnętrze.
| Szerokość: | 135 cm |
|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Metraż | Sztukowe |
| Rodzaj | Zaciemniający |
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | Poliestr |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Gramatura | 280 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Rozmiar | 135 x 245 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Arôme |

Zaciemniająca, nowoczesna, sztukowa
W magazynie
Zaciemniająca, jednokolorowa, sztukowa
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
Zaciemniająca, rustykalna, retro
W magazynie
Rustykalna, retro
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, retro
W magazynie
Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, retro, skandynawska
W magazynie
Industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca
W magazynie
Industrialna
W magazynie
101-200×201-300 cm, zaciemniająca, jednokolorowa
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, retro
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Industrialna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie