






Wymiary 97×80×47 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 863,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zapewnij swojej sypialni porządek i styl dzięki tej praktycznej komodzie w ponadczasowym białym kolorze. Dzięki prostemu i eleganckiemu wzornictwu łatwo komponuje się z innymi meblami i wprowadza do wnętrza czystość i lekkość. Jest idealnym wyborem dla osób poszukujących funkcjonalnego i jednocześnie estetycznego rozwiązania do przechowywania. Komoda wykonana jest z wysokiej jakości płyty wiórowej pokrytej melaminą klasy E1. Grubość 18 mm zapewnia wytrzymałość i długą żywotność, dzięki czemu stanie się niezawodnym dodatkiem do domu na długie lata. Dzięki swojej konstrukcji jest nie tylko wytrzymała, ale także łatwa w utrzymaniu. Oferuje praktyczną przestrzeń do przechowywania w postaci pojemnej szuflady o wymiarach 70,1 × 11 × 38,2 cm, w której wygodnie zmieszczą się ubrania, dodatki i inne przedmioty. Wymiary całej komody 80 × 97,8 × 47 cm pozwalają na jej wykorzystanie nawet w mniejszych pomieszczeniach, gdzie będzie służyć jako funkcjonalny i jednocześnie stylowy element wyposażenia.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 47 cm |
| Wysokość: | 97 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Szufladowe, Łączone |
| Styl | Nowoczesny |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Prosta
W magazynie
19×53×95 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
80×78×37 cm, drewniana, szufladowa
Dostawa gratis
89×135×40 cm, drewniana
Do wysłania za 6 tygodni
15×47×114 cm, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, matowa

Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie

Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, klasyczna, matowa
W magazynie
Drewniana, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, matowa
Dostawa gratis


80×120×40 cm, drewniana, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie

Retro, nowoczesna, dębowa
W magazynie
81×90×45 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynie

Drewniana, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, skandynawska, industrialna
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drzwiowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, klasyczna
W magazynie
Retro, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Nowoczesna, japandi, skandynawska
W magazynie
Retro, szufladowa, industrialna
W magazynieDostawa gratis

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie