



Wymiary 135×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana łącząca w sobie doskonałą elegancję i delikatność. Prosty wzór piór w szaro-białej kombinacji stanowi idealny dodatek do nowoczesnego i tradycyjnego wnętrza i sprawi, że Twoje łóżko stanie się idealnym miejscem do odpoczynku. Po prostu pościel, którą pokochasz od pierwszego wejrzenia i dotknięcia. Wysokiej jakości 100% bawełna gwarantuje maksymalny komfort podczas snu. Pościel ma ten sam wzór po obu stronach i jest wyposażona w zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 80 x 80 cm 1x poszwę na kołdrę 135 x 200 cm
| Szerokość: | 135 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 135 x 200 cm, 80 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 135 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 80 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
160×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
220×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie