






Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 27,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poszewka na poduszkę Snowfall in Red naszej marki 4Home wprowadzi do wnętrza odrobinę zimowej radości i świątecznej atmosfery. Intensywnie czerwone tło zdobią białe płatki śniegu, które sprawiają wrażenie zabawnych, a jednocześnie eleganckich. Poszewka będzie pięknym dodatkiem do sofy, fotela lub łóżka i z łatwością ożywi dom w okresie zimowym i świątecznym. Wykonana jest 100% z poliestru o gramaturze 180 g/m², który jest przyjemny w dotyku, wytrzymały i łatwy w utrzymaniu. Poszewka posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny, dzięki czemu jego zakładanie jest szybkie i wygodne. Certyfikat OEKO-TEX Standard 100 gwarantuje, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia, można go bez obaw używać nawet w domu z dziećmi. Konserwacja jest łatwa – poszewkę można prać w temperaturze 40°C, szybko schnie i nie wymaga prasowania. Aby zachować kolorystykę i jakość, nie zaleca się suszenia w suszarce. Wymiary 45 × 45 cm są idealne dla większości poduszek dekoracyjnych i łatwo można je łączyć z innymi zimowymi lub świątecznymi dodatkami. Główne zalety produktu wyrazisty czerwony design z białymi płatkami śniegu i gwiazdkami materiał: 100% poliester, miękki i wytrzymały praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny certyfikat OEKO-TEX Standard 100 – bezpieczny dla zdrowia łatwa konserwacja, bez konieczności prasowania Zawartość opakowania 1× poszewka na poduszkę Snowfall in Red 45 × 45 cm
| Kształt | Kwadratowe |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Czerwona |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiary | 45 x 45 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 45 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |


Szklana, na żywność
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Plastikowa, na lody
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Okrągła, mała, samonawadniająca
W magazynie
Do kuchni, metalowa, z kloszem
W magazynie
180×200 cm, frotowa
W magazynie