










Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 82,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Gwiazda wśród pościeli dla tych najpiękniejszych snów i wygodnego odpoczynku. Pościel z przyjemnej i miękkiej bawełny w delikatne szaro-białe połączenie kolorów na pewno spodoba się również Tobie. Nowoczesny wzór i dobór kolorów doskonale będą pasowały do każdego wnętrza i wprowadzą nutę północnego stylu.Młodzieżowy motyw gwiazdek i pasków ożywi każdą sypialnię i pokój dorastających dzieci. Dwustronne wykonanie pozwoli na zmianę wyglądu łóżka, w zależności od nastroju możesz mieć gwiazdki, paski czy jedno i drugie za jednym razem.Pościel posiada wygodne zapinanie na zamek.Zestaw zawiera: 1 poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1 poszwę na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Paski, Gwiazdy |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Dobra jakość

W paski, w gwiazdy, francuska
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
135×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kropki, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie