






Wymiary 40×119×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Sabin Atlantic Pine nada salonowi naturalny i elegancki wygląd. Dekoracja z drewna sosnowego Atlantic nadaje mu ciepły ton, który pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Stolik jest wykonany z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, co zapewnia mu wytrzymałość i długą żywotność. Dzięki prostemu i ponadczasowemu wzornictwu można go łatwo dopasować do pozostałych mebli. Parametry i specyfikacje: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Dekoracja sosna atlantycka
| Szerokość: | 119 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Styl | Nowoczesny, Retro |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Brązowa |
| Materiał blatu | Drewno |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Dekor | Sosna atlantycka |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

40×119×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
40×119×60 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, drewniane ogrodzenia
W magazynie
41 cm, ⌀ 90 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
40×119×60 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
27×80×50 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie

40×105×65 cm, matowa
W magazynie
60×120×40 cm, owalna, matowa
W magazynie
41 cm, ⌀ 90 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
40×90×45 cm, prostokątna, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
46×50×50 cm, ⌀ 50 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, rustykalna, matowa
W magazynie
Prostokątna, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Okrągła, marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
42-48 cm, ⌀ 45-65 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
41×120×60 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
Prostokątna, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
30×90×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Okrągła, drewniane ogrodzenia
W magazynie
45×100×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
40×105 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
40 cm, ⌀ 75 cm, matowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
Kwadratowa, drewniane ogrodzenia, japandi
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
32×69×69 cm, ⌀ 69 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie