









Wymiary 30×90×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 563,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Orion Atlantic Pine to nowoczesny i elegancki dodatek do salonu. Wykonany jest z wytrzymałej płyty wiórowej pokrytej melaminą o grubości 18 mm, która zapewnia wytrzymałość i długą żywotność. Dekoracja z sosny atlantyckiej o czystych liniach podkreśla naturalny wygląd iłatwo komponuje się z różnymi wnętrzami. Dzięki prostemu montażowi ipraktycznym wymiarom stanie się idealnym punktem centralnym domu. Parametry i specyfikacje materiał: 100% płyta wiórowa pokryta melaminą grubość płyty: 18 mm wymiary: 90 × 60 × 30 cm wymiary: 85 × 30 × 35 cm dekor: sosna atlantycka
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Brązowa |
| Materiał blatu | Laminat |
| Rodzaj drewna | Sosna |
| Dekor | Sosna atlantycka |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 25 kg |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 16,98 kg |
| Producent | Hanah Home |

40×90×45 cm, prostokątna, rustykalna
W magazynie
30×90×60 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
41 cm, ⌀ 90 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
40×60×120 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
60×120×40 cm, owalna, matowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
30×120×45 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
32×69×69 cm, ⌀ 69 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
41 cm, ⌀ 90 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
30×120×45 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, industrialna

35 cm, ⌀ 75 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
27×80×50 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Zestawy
W magazynieDostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
40×119×60 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
35 cm, ⌀ 90 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
40×119×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
45×100×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, skandynawska, drewniane ogrodzenia
Dostawa gratis
Metalowa, zestawy
W magazynie
40×75×75 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynie
46×100×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
46×50×50 cm, ⌀ 50 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
40×80×40 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
41 cm, ⌀ 90 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
40 cm, ⌀ 75 cm, matowa
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, dębowa
W magazynie
45×110×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
Nowoczesna, skandynawska, drewniane ogrodzenia
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie