






Wymiary 40×119×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 278,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stolik konferencyjny Sabin Walnut nada salonowi elegancki i ponadczasowy wygląd. Dekor orzechowy nadaje mu naturalny i przytulny charakter, który pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Stolik jest wykonany z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, co zapewnia mu wytrzymałość i długą żywotność. Dzięki prostemu i uniwersalnemu wzornictwu można go łatwo dopasować do pozostałych mebli. Parametry i specyfikacje: Materiał: płyta wiórowa pokryta melaminą Grubość: 18 mm Kolor: dekor orzechowy
| Szerokość: | 119 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Kształt stołu | Prostokątne |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kolor | Brązowa |
| Materiał blatu | Laminat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

40×119×60 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
40×119×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
40×119×60 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynieDostawa gratis
32×69×69 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
30×105×65 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
40×60×120 cm, nowoczesna, owalna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, z orzecha włoskiego
W magazynie
45×100×60 cm, nowoczesna, prostokątna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
27×80×50 cm, matowa, laminatowa
W magazynie

Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
74×80×80 cm, nowoczesna, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
32×60×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie

Okrągła, nowoczesna, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, prostokątna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
40×119×60 cm, nowoczesna, matowa
W magazynie
41×120×60 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
40×105×65 cm, nowoczesna, szklana
W magazynie
Nowoczesna, zestawy, matowa
W magazynie
42×49×49 cm, ⌀ 49 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
60×120×40 cm, owalna, matowa
W magazynie
Okrągła, marmurowa
W magazynie
46×50×50 cm, ⌀ 50 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rozkładana, dębowa
Dostawa gratis
27×80×50 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
40×119×60 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie