



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ożyw swoją sypialnię odrobiną elegancji dzięki pościeli Viona. Delikatny wzór kwiatowy w stonowanych fioletowych odcieniach wygląda harmonijnie i łatwo komponuje się z jednokolorowymi dodatkami, tworząc przyjemną i relaksującą atmosferę. Pościel wykonana jest z wysokiej jakości bawełny, która jest miękka, oddychająca i przyjazna dla skóry. Dzięki gęstemu splotowi zachowuje miękkość nawet po wielu praniach. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwia zmianę pościeli, a certyfikat OEKO-TEX® Standard 100 gwarantuje, że materiał jest bezpieczny dla zdrowia i nadaje się do codziennego użytku. Zestaw zawiera: 1 x poszewkę na poduszkę 80 x 80 cm 1 x poszwę na kołdrę 135 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty, Jednokolorowe |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w niskiej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 135 x 200 cm, 80 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 135 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 80 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | BedTex |

Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
200×220 cm, lniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, francuska, bawełniana
W magazynie
200×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
200×220 cm, lniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
200×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
150×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie