






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pozwól sobie na odrobinę luksusu dzięki bawełnianej pościeli z muślinu. Lekka pościel z popularnego materiału w delikatnym różowym kolorze będzie doskonałym dodatkiem nie tylko do nowoczesnej sypialni. Jednokolorowe wykonanie doskonalekomponuje się z innymi dodatkami i meblami, a dzięki przewiewnemu, delikatnemu materiałowi będziesz spać wygodnie i komfortowo. Pościel ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Muślin (tzw. podwójna gaza) to delikatnie tkany, oddychający materiał wykonany 100% z bawełny. Charakteryzuje się delikatną strukturą, przyjemną w dotyku, z pewnością pokochasz go za jego przewiewność i miękkość – delikatnie otuli nawet najbardziej wrażliwą skórę. Z każdym praniem staje się coraz bardziej miękki, a ponadto nie trzeba go prasować. To wyjątkowy dodatek z nutką luksusu do każdej sypialni, który zapewni Ci doskonale komfortowy sen przez cały rok. Zestaw zawiera: 2x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 220 x 200 cm
| Rodzaj | Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Muślin |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Jednokolorowe |
| Kolor | Różowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
140×200 cm, w serduszka, łóżko jednoosobowe
W magazynie
200×220 cm, lniana, zamek
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
200×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
150×200 cm, lniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Kwiaty, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
200×220 cm, lniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, francuska, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, bawełniana satyna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie