

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Dodaj styl i wygodę do swojego wnętrza dzięki tej eleganckiej poduszce z tkanego poliestru. Połączenie teksturowanej, prążkowanej przedniej części i aksamitnie miękkiej tylnej części sprawia, że poduszka wygląda nowocześnie i przytulnie zarazem. Ta uniwersalna poduszka idealnie nadaje się na sofę, łóżko lub fotel. Łączy w sobie nowoczesny wygląd z wygodą i praktycznością. Przód: prążkowany poliester Tył: gładki aksamit (140 GSM) Wypełnienie: 380 g poliester – miękki, ale zachowujący swój kształt Wymiary: 45 × 45 cm Zapięcie: praktyczny zamek błyskawiczny – pokrowiec można łatwo zdjąć, łatwa konserwacja Wzór: 3 stylowe kolory
| Szerokość: | 45 cm |
|---|
| Wypełnienie | Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Poliester |
| Kształt | Kwadratowe |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Kolor | Zielona |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiary poduszki | 45 x 45 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4-Home |

45×45 cm, pierzasta, bawełniana
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
Kwadratowa, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, jednokolorowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, prostokątna, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
Dekoracyjna, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
45×45 cm, kwiaty, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
Dekoracyjna, poliestrowa
W magazynieDostawa gratis
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna, pierzasta
W magazynie
50×50 cm, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, kwadratowa, klasyczna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie