


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zmień swoją sypialnię w miejsce pełne spokoju i świątecznej atmosfery, aby zapewnić sobie spokojny i relaksujący sen. Ta elegancka pościel wprowadzi do Twojego domu magię Bożego Narodzenia. Jest wykonana z wysokiej jakości bawełny. Materiał ten jest bardzo przyjemny, oddychający i miękki w dotyku. Dzięki wysokiej jakości wykonania i praktycznemu zapięciu na zamek błyskawiczny pościel jest łatwa w utrzymaniu, a jednocześnie wygląda nowocześnie. Zalecamy pranie na lewej stronie z zapiętymi zamkami, a także przestrzeganie symboli pielęgnacyjnych podanych na metce. Zestaw zawiera: 1 x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1 x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Święta |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |
Opinie użytkowników
Wysokiej jakości materiał
Super cena

90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Zamek, bawełniana satyna, flanelowa
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, guziki
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie

Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Klasyczna, guziki
W magazynie
Klasyczna, guziki, zamek
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
100×135 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Samochody, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
90×120 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie