



Wymiary 92×45×30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 248,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Komoda AUK-E1031 WT marki Autronic oferuje praktyczne rozwiązanie do przechowywania w kompaktowej wersji o wymiarach 45 x 30 x 92 cm. Jest wykonana z płyt MDF z matową powierzchnią w kolorze dębu, co nadaje meblom naturalny wygląd i ułatwia konserwację. Stabilna metalowa podstawa zapewnia wytrzymałość i długą żywotność, a cztery szuflady z włókniny zapewniają lekką i elastyczną przestrzeń do przechowywania drobiazgów i ubrań. Komoda jest dodatkowo wyposażona w mechanizm rozkładany, który umożliwia łatwe zwiększenie pojemności przechowywania w zależności od potrzeb. Dzięki prostemu wzornictwu i neutralnym kolorom pasuje do różnych wnętrz, w których docenisz połączenie funkcjonalności i subtelnego stylu.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Materiał | Metal, Tekstylia |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Na nóżkach | Tak |
| Przestrzeń do przechowywania | Szuflada |
| Kolor | Biała |
| Dekor | Dąb |
| Nośność | 27 kg |
| Rozmiar | S |
| W demontażu | Tak |
| Waga | 8 kg |
| Producent | Autronic |

Z lustrem, nowoczesna, półki
Dostawa gratis
Z lustrem, czterodrzwiowa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
200×250×60 cm, drewniana, czterodrzwiowa
Dostawa gratis

Czterodrzwiowa, nowoczesna, półki
W magazynieDostawa gratis
Przesuwana, półki
W magazynie
217×200×65 cm, z lustrem, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Z lustrem, narożna, nowoczesna
W magazynie
Z lustrem, nowoczesna, półki
W magazynie

178×80×42 cm, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Prosta, szufladowa
W magazynieDostawa gratis
200×206×51 cm, z lustrem, drewniana

Retro
W magazynie
235×250×60 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Retro
W magazynie
Głębokość, półki, dębowa
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Z lustrem, narożna, głębokość
W magazynie
Retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, retro
W magazynie
178×80×42 cm, klasyczna, półki
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie