


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Luksusowa czeska pościel bawełniana zapewniająca komfortowy sen Pościel z bawełny popelinowej oferuje wyjątkową jakość i wygodę. Dzięki delikatności i precyzyjnemu wykonaniu będą Państwo cieszyć się spokojnym snem każdej nocy. Barwienie reaktywne zapewnia, że kolory pozostaną nasycone nawet po częstym praniu.Pościel została zaprojektowana tak, aby była trwała i zawsze wyglądała jak nowa. Kombinacja kolorów podkreśli nowoczesny i romantyczny wystrój sypialni. Kolory DUO można zmieniać, po prostu odwracając kołdrę lub poduszkę.Popelina charakteryzuje się delikatnością i lekkością, a jednocześnie jest bardzo mocna i wytrzymała. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwia zmianę pościeli. Pościel jest produkowana w Czechach, ręcznie szyta w fabryce w Petrovicach u Sedlčan.Zestaw zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszewka na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 120 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, satynowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Lniana
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, lniana, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie

Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, poliestrowa
W magazynie

Frotowa
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Do piaskownicy, do wody, plastikowa
W magazynie