


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 94,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wprowadź elegancję do swojej sypialni dzięki luksusowej pościeli Exkluziv Beautiful spring. Delikatna i przewiewna bawełna gwarantuje maksymalny komfort, a wyjątkowy wzór nadaje wnętrzu wyrafinowany charakter. Stylowy design inspirowany naturą stworzy przytulną atmosferę, w której możesz cieszyć się spokojnym i niezakłóconym snem. Pościel jest ozdobiona eleganckimi wzorami i delikatnymi paskami w kolorach turkusowym, szarym i jasnozielonym. Jest wykonana z 100% bawełny i posiada zamek błyskawiczny, który ułatwia zmianę pościeli. Zestaw zawiera: 1 x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm 1 x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Paski |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | B.E.S. Petrovice |

W paski, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, lniana, zamek
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
W paski, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Mikrofibra, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, mikrofibra
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Nowoczesna, szklana, z sitkiem
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
40×140 cm, na ławki
W magazynie
4×40×150 cm, średnica
W magazynie
40×140 cm, okrągła, na ławki
W magazynie
4×40×140 cm, z podłokietnikami, z poduszkami w zestawie
W magazynie



Dywaniki łazienkowe, poliestrowa, zestawy
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie