


Wymiary 140×200 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 98,59 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel dziecięca jednoosobowa 140x200 cm Harry Potter "Hedwig" – Jerry Fabrics
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Asortyment | Do łóżeczka, Klasyczne |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Właściwości | Dwustronna |
| Kraj pochodzenia | PK |
| Skład i rodzaj materiału | Bawełna |
| Liczba poszewek na poduszki | 1 |
| Waga | 0.85 kg |
| Zestaw | Z poszewką na poduszkę |
| Długość | 200 cm |
| Wymiary pościeli | 140x200 |
| Rozmiar poduszki | 70x90 |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Kolekcja | Harry Potter |
| Zapięcie pościeli | Na suwak |
| Zapięcie poduszki | Na zamek |
| Wzór | Z nadrukiem |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 110 g/m² |
| Pielęgnacja | Nie używać chemicznych środków wybielających/prać w temp. 40°C/można suszyć w suszarce |
| Specyfikacja materiału | 100% bawełna |
| Kolor | Kolorowy |
| Producent | Jerry Fabrics |
Opinie użytkowników
Super

Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie

Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Klasyczna, guziki, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
140×200 cm, do łóżeczka, klasyczna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
90×200 cm, zamek
W magazynie
Dinozaury, do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Flanelowa, z mikrofibry, mikroflanel
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

Kwadratowa

Miski dla psów
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowa
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
17×18×24 cm
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Drzewka i drapaki dla kotów
W magazynie

43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie