




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wysokiej jakości pościel bawełniana Renforce z wesołym motywem kolorystycznym zapewniająca spokojny sen dzieci. Biała pościel w kropki ozdobiona jest literkami w różnych kolorach z motywami zwierzątek. Pościel znajdzie zastosowanie nie tylko w domu w łóżeczku, ale także w żłobku czy przedszkolu. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 45 x 65 cm 1x poszwa na kołdrę 90 x 140 cm
| Asortyment | Do łóżeczka |
|---|---|
| Zapinanie | Guziki |
| Materiał | Bawełna |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżeczko dziecięce |
| Rodzaj zapięcia | Guziki |
| Rozmiar | 90 x 140 cm, 45 x 65 cm |
| Rozmiary kołdry | 90 x 140 cm |
| Rozmiary poduszki | 45 x 65 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | 4-Home |

Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie

Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie