



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zapewnij swoim dzieciom najbardziej komfortowy sen dzięki wysokiej jakości pościeli dziecięcej wykonanej z 100% bawełny. Naturalny materiał jest delikatny dla wrażliwej skóry dziecka, dobrze oddycha i odprowadza wilgoć, dzięki czemu dziecko będzie spało sucho i wygodnie przez całą noc. Wesołe motywy i zabawne kolory zachwycą każdego małego śpiocha, a praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny i łatwa konserwacja ułatwią rodzicom pracę. Pościel jest trwała, zachowuje swój kształt i kolory nawet po wielokrotnym praniu. Zawartość opakowania: 1 x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm 1 x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Jerry Fabrics |

Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna, zwierzątka
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, mikroplusz
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, flanelowa, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie

Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z krepy
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie