





Wymiary 79×180×35 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1220,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Lyon Cream and Black wyróżnia się eleganckim i nowoczesnym designem, który łączy delikatność kremowego koloru z kontrastującymi czarnymi detalami. Wykonana jest 100% z płyty wiórowej pokrytej melaminą, co gwarantuje jej wytrzymałość, odporność i łatwość konserwacji. Dyskretna kolorystyka i eleganckie łukowate frezowanie na drzwiczkach nadają szafce niepowtarzalny charakter i harmonijny wygląd. Szafka oferuje przestronną przestrzeń do przechowywania podzieloną na kilka części, idealną do przechowywania książek, dekoracji lub artykułów gospodarstwa domowego. Czarne metalowe nóżki zapewniają stabilność, optycznie odciążają konstrukcję i podkreślają nowoczesny styl mebli. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu szafka z łatwością wkomponuje się w różne rodzaje wnętrz – od minimalistycznych po eleganckie. Dzięki wymiarom 180 × 79 × 35 cm szafka Lyon Cream and Black doskonale nadaje się do salonu, przedpokoju lub jadalni. Jest dostarczana w trzech oddzielnych opakowaniach, co ułatwia transport i montaż. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm wymiary (szer. x wys. x gł.): 180 × 79 × 35 cm kolor: kremowy / czarny konstrukcja: metalowe nogi
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Materiał | Laminat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Zamknięcie | Drzwiowe |
| Kolor | Biała |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj otwierania drzwi | Klasyczne |
| Nóżki | Na nóżkach |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

79×180×35 cm, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
Retro, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
80×150×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis

Drewniana, retro, klasyczna
W magazynie
Retro, drzwiowa
W magazynieDostawa gratis
77×184×35 cm, szufladowa, nowoczesna
W magazynie
19×44×89 cm, drewniana, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Retro, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Prosta
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Dębowa, industrialna, głębokość
Dostawa gratis
Retro
W magazynie
Sosnowa
W magazynieDostawa gratis
Dębowa, skandynawska, industrialna
Dostawa gratis
Drewniana, retro, klasyczna
W magazynie
81×180×35 cm, nowoczesna, klasyczna
W magazynie
80×150×40 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Prosta
W magazynie

Drewniana, nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, retro, klasyczna
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Błyszcząca, drzwiowa
W magazynieDostawa gratis
Retro, klasyczna, matowa
W magazynieDostawa gratis
115×60×40 cm, drewniana, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana
W magazynie
Prosta
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie