





Wymiary 200×60×35 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 933,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa Berlin White to nowoczesne rozwiązanie do przechowywania, które dzięki czystej białej kolorystyce i metalowym detalom doskonale pasuje do łazienki, przedpokoju, sypialni, a nawet pomieszczenia gospodarczego. Oferuje wysoką i przejrzystą przestrzeń do przechowywania, dzięki czemu nadaje się do ręczników, środków czystości, ubrań i innych artykułów gospodarstwa domowego. Szafa wykonana jest z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, co gwarantuje stabilność i długą żywotność. Metalowe nóżki i uchwyty zwiększają wytrzymałość, a jednocześnie nadają jej elegancki, industrialny charakter. Wewnętrzne półki o wysokości 28,5 cm ułatwiają organizację i pozwalają na przejrzyste przechowywanie wszystkich niezbędnych rzeczy. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm szerokość: 60 cm wysokość: 200 cm głębokość: 35 cm wysokość półki: 28,5 cm metalowe nóżki, uchwyty i wieszak możliwość montażu na ścianie kolor: biały
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Materiał | Laminat |
| Mocowanie szafki łazienkowej | Stojące |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj | Wysokie |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

200×60×35 cm, stojąca, wysoka
W magazynie
20×40×90 cm
W magazynieDostawa gratis
181×70×72 cm, matowa, nad pralkę
W magazynie
173×59×31 cm, stojąca, niska
W magazynie
Drewniana
Dostawa gratis
200×60×35 cm, stojąca, wysoka
W magazynie

Drewniana
Dostawa gratis

Drewniana
Dostawa gratis
Drewniana
Dostawa gratis

88×93 cm, matowa, nad pralkę
W magazynie
Drewniana
Dostawa gratis
Stojąca
Dostawa gratis
Drewniana
Dostawa gratis

88×93 cm, matowa, z orzecha włoskiego
W magazynie


Wisząca, głębokość




Drewniana
Dostawa gratis
82×30×30 cm, matowa
W magazynie
Drewniana
Dostawa gratis
66×18×36 cm
W magazynieDostawa gratis

11×47×67 cm, wisząca
W magazynieDostawa gratis
Stojąca, niska, na nóżkach
W magazynie
17×26×103 cm, wysoka
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie