





Wymiary 200×60×35 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 933,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafa Berlin Walnut and White to nowoczesne rozwiązanie do przechowywania, które łączy naturalny dekor orzecha z czystymi białymi drzwiami, dzięki czemu doskonale pasuje do łazienki, przedpokoju, sypialni i pomieszczenia gospodarczego. Oferuje wysoką i przejrzyście podzieloną przestrzeń do przechowywania, która pomieści ręczniki, środki czystości, ubrania i inne artykuły gospodarstwa domowego. Szafa wykonana jest z melaminowanej płyty wiórowej o grubości 18 mm, co gwarantuje jej wytrzymałość, stabilność i długą żywotność. Metalowe nóżki i uchwyty zapewniają niezbędną wytrzymałość oraz elegancki, nowoczesny wygląd. Wewnętrzne półki o wysokości 28,5 cm umożliwiają praktyczny podział przestrzeni i przejrzystą organizację. Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa grubość materiału: 18 mm szerokość: 60 cm wysokość: 200 cm głębokość: 35 cm wysokość półki: 28,5 cm metalowe nogi, uchwyty i wieszak możliwość montażu na ścianie kolorystyka: orzech + biały
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 35 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Materiał | Laminat |
| Mocowanie szafki łazienkowej | Stojące |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj | Wysokie |
| Dekor | Orzech |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

200×60×35 cm, stojąca, wysoka
W magazynie
200×60×35 cm, stojąca, wysoka
W magazynie
Stojąca, niska, na nóżkach
W magazynie

Wisząca, głębokość
W magazynie
Drewniana
Dostawa gratis
55×20×60 cm, wisząca, stojąca
W magazynie
Drewniana
Dostawa gratis


88×93 cm, matowa, z orzecha włoskiego
W magazynie
200×60×35 cm, stojąca, wysoka
W magazynie
Wisząca, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa
Dostawa gratis

17×30×103 cm
W magazynieDostawa gratis
20×40×90 cm
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, wysoka, nowoczesna
W magazynie

17×40×73 cm
W magazynieDostawa gratis
170×30 cm, matowa, laminatowa
W magazynie
Drewniana
Dostawa gratis
Drewniana
Dostawa gratis
88×93 cm, matowa, nad pralkę
W magazynie
Stojąca, wysoka, nowoczesna
W magazynie
Drewniana
Dostawa gratis
69×19×47 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, wysoka, dębowa
W magazynie
Drewniana
Dostawa gratis

77×15×39 cm, dębowa
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie