






Wymiary 191×33×36 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 575,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Szafka Miny White to praktyczny i elegancki mebel, który zapewni przejrzyste i uporządkowane miejsce do przechowywania codziennych potrzeb. Łączy w sobie zamknięte szafki z wewnętrznymi półkami, dzięki czemu oferuje zmienną przestrzeń do przechowywania, odpowiednią do kuchni, łazienki, przedpokoju, a nawet sypialni. Dzięki wysokiemu i wąskiemu kształtowi zmieści się nawet w mniejszych pomieszczeniach.Korpus wykonany jest z melaminowanej płyty wiórowej E1 o grubości 18 mm, która zapewnia stabilność, wytrzymałość i łatwość konserwacji. Białe wykończenie sprawia, że szafka wygląda czysto, nowocześnie i uniwersalnie, dzięki czemu z łatwością wkomponuje się w różne wnętrza. Dla większego bezpieczeństwa można ją przymocować do ściany, a plastikowe nóżki zapewniają stabilne podparcie.Parametry: materiał: 100% melaminowana płyta wiórowa E1 grubość materiału: 18 mm szerokość: 33,3 cm wysokość: 191 cm głębokość: 35,8 cm wysokość półki: 28 cm wysokość nóżek: 10 cm kolor: biały wewnętrzne półki, zamknięte szafki, możliwość przymocowania do ściany
| Szerokość: | 33 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 191 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Biała |
| Styl | Nowoczesny |
| Otwieranie | Klasyczne otwarcie |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

Industrialna, do zmywarki, klasyczne otwarcie

Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie