


Wymiary 140×220 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 177,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zapewnij sobie wygodny i spokojny sen dzięki wysokiej jakości pościeli z kory Piórko marki Bellatex. Kora jest popularna przede wszystkim ze względu na swoją przewiewność, zdolność do dobrego wchłaniania wilgoci i łatwość konserwacji. Dzięki swojej naturalnej strukturze nie wymaga prasowania, co czyni go idealnym wyborem do codziennego użytku. Pościel wykonana jest z wysokiej jakości bawełny o gramaturze 135 g/m², która jest przyjemna w dotyku, a jednocześnie wystarczająco wytrzymała. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny z suwakiem ułatwia zmianę pościeli i zapewnia wygodę użytkowania. Eleganckie połączenie szarości i bieli łatwo komponuje się z wystrojem sypialni i tworzy przytulną, harmonijną atmosferę. Pościel z kory to idealny wybór dla osób poszukujących komfortu, praktyczności i łatwości pielęgnacji bez kompromisów. Pielęgnacja: należy przestrzegać symboli pielęgnacyjnych podanych na metce prać w temperaturze 40°C (delikatny program) zalecamy pranie na lewej stronie z zapiętym zamkiem błyskawicznym suszyć w suszarce w niskiej temperaturze nie prasować Zawartość opakowania: 1× poszwa na kołdrę 140 × 220 cm 1× poszewka na poduszkę: 70 × 90 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Bellatex |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
140×220 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Bawełniana, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie