

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel muślinowa to idealny wybór dla osób poszukujących wygodnej, oddychającej i lekkiej pościeli. Jest to pościel bawełniana o luźnym splocie, która wyróżnia się lekkością. Pościel muślinowa to pościel wykonana z muślinu, który jest lekką i miękką tkaniną, zwykle wykonaną z bawełny. Ze względu na luźniejszy splot tkaniny, muślin jest bardzo przewiewny, co pomaga regulować temperaturę podczas snu i zapewnia komfort w ciepłe dni. Jego właściwości sprawiają, że muślin jest idealnym materiałem do produkcji pościeli. Pościel jest zwykle wykonana z zamkiem błyskawicznym. Wszyty zamek błyskawiczny jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych, a to ze względu na bardzo łatwą zmianę pościeli. Do produkcji używany jest zamek błyskawiczny z pestkowym suwakiem, który w żaden sposób nie wystaje z pościeli. Jeśli szukasz pościeli do codziennego użytku, z pewnością nie pomylisz się z pościelą muślinową, również ze względu na jej bardzo łatwą konserwację. Mogłoby się wydawać, że pościel muślinowa nadaje się tylko na sezon letni, ale w rzeczywistości jest ona bardzo wygodna i dostosowuje się do warunków temperaturowych. Pościel muślinowa reguluje ciepło podczas snu. 2x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 220 x 200 cm. Pościel została wyprodukowana w Czechach.
| Rodzaj | Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Muślin |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Szara |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Wykonanie niegniecące |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Kvalitex |

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
200×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie