



Wymiary 140×220 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 149,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel Imprese – ponadczasowy design i czysta bawełna. Zapewnij sobie spokojny i wygodny sen dzięki bawełnianej pościeli Imprese marki Bellatex, która łączy w sobie naturalny materiał, przyjemną powierzchnię i praktyczne wykończenie. Pościel jest wykonana w 100% z bawełny o gramaturze 135 g/m², dzięki czemu jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Nawet przy codziennym użytkowaniu zachowuje swój kształt i komfort. Eleganckie połączenie kolorów beżowego, szarego i czerwonego nada sypialni niepowtarzalny wygląd i przyjemną atmosferę. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny z suwakiem ułatwia zmianę pościeli i nadaje się również do prasowania. Pościel jest łatwa w pielęgnacji i idealna do codziennego użytku domowego.Pielęgnacja: należy przestrzegać wskazówek podanych na metce prać w temperaturze 60°C (delikatny program) zalecamy pranie na lewej stronie z zapiętymi zamkami suszenie w suszarce w niskiej temperaturze prasowanie w temperaturze do 150°CZawartość opakowania: 1× poszewka na kołdrę 140 × 220 cm 1× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 220 cm |
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Beżowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Bellatex |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
140×200 cm, kwiaty
Dostawa gratis
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, satynowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, satynowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, poliestrowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie